Novinky

chocolas_200x200

Proměňte svou kuchyni v továrnu na čokoládu!

Přiznejme si to. Ať už jste rodič, dítě nebo prarodič, jistě milujete čokoládu!  Pokud neustále hledáte nové a nové recepty, které by vám pomohly uspokojit chuť na tuto sladkou dobrotu, sežeňte si silikonové formy a proměňte svou kuchyni na scénu z filmu Karlík a továrna na čokoládu!

Potřebujete silikonové formy, správné ingredience a špetku fantazie…

Chocolate lovers

Ať už připravujete synovu narozeninovou oslavu nebo dceřinu teenagerskou party, s praktickými nádobí a náčiní na pečení můžete směle vyrazit do boje! Vyberte si z pestré škály tvarů – kulaté nebo hranaté, jaké jen chcete! Dejte zelenou svým nápadům! I když budete muset nasytit 15 hladových dětských krků, nebude to žádný problém. Mléčná čokoláda, hořká čokoláda, oříšková čokoláda, mandlová čokoláda…nebo třeba čokoláda s lízátky – nic není nemožné!
Experimentujte s lahodnými a veselými recepty a staňte se nejoblíbenějším hostitelem. Vložte do středu formy jahodu nebo marshmallow, přelijte rozpuštěnou čokoládou a zapíchněte párátko. Jakmile čokoláda vychladne, dokonce i ty nejvybíravější děti budou žadonit o tato úžasná domácí čokoládová lízátka! Můžete je také dát do mrazáku a tím vykouzlit miniaturní nanuky. Dejte si však pozor – jeden kousek nikdy nestačí!
A když zbytek rodiny začne žárlit, můžete jim nabídnout celou řadu dobrot – například různé ovoce nebo kousky slaného karamelu!