Můj první byt

Housewarming_110x110

Seznam dárků na kolaudaci

Vyvarujte se nechtěných darů: pomůžeme vám vymyslet něco, co se zaručeně bude hodit!

 Představte si, že pořádáte kolaudační party pro rodinu a přátele. Nikdo však neví, co by vám měl přinést, a tak se vás všichni ptají na tipy! Naštěstí jsme tu my, abychom vám pomohli s plánováním a hostům doporučili vhodné dárky ke kolaudaci.

Tipy na dárky ke kolaudaci, které odolají zubu času

Když se stěhujete do svého prvního domova, často musíte začít od píky. Pěkný toustovač, mikrovlnná trouba nebo konvice budou dozajista vítanými doplňky vaší domácnosti. Vaše rodina a přátelé budou jedině rádi, když budou vědět, že vám dávají to, co chcete, aniž by si museli lámat hlavu, který z dárků je TEN pravý. Pokud už máte vše potřebné k přípravě snídaně, proč nepožádat o univerzální robot pro přípravu vašich oblíbených receptů? V takovém případě vám hosté mohou darovat kuchyňský robot (kráječ) vašich snů!

Housewarrming

Nebo si řekněte o dárek vhodný na party, který si budou moci přátelé užít s vámi: grily, odšťavňovače sadu nebo třeba palačinkovač. Takové dárky můžete použít dokonce přímo na kolaudaci. Vaši přátelé budou nadšeni, že vám darovali něco, díky čemu se budou moci o to víc těšit na další setkání.

Podívejte se na naše stránky a začněte sestavovat seznam dárků! Ten pak můžete poslat přátelům. Rádi si z něj vyberou!

Podívejte se na celý dokument sem!