Novinky

Bread-infography1

Vaše každodenní snídaně!

Bread infography

Pro světlý začátek každého dne – čerstvý chléb k snídani!

Vykročte do nového dne tou správnou nohou. Není nic lepšího než čerstvý, teplý chléb a dostatek času na vychutnání každého sousta. Chléb k snídaní je ideální volbou pro celou rodinu – je plný vitamínů, vlákniny, karbohydrátů, proteinů a minerálů. Vyzkoušejte různé recepty z různých zemí

Všechny druhy chleba dle vaší chuti.

Chléb najdete v každém koutu světa a v nekonečném množství podob. Od indiánského chleba naan, přes tradiční bílý chléb až po francouzské bagety. Ke každému jídlu, včetně snídaně, si můžete vychutnat různé druhy chleba. Ať už dáváte přednost plátku toustu přímo z toustovače nebo kousku měkké bagety namazané máslem a marmeládou, chléb je vaším nejlepším spojencem pro vykročení do nového dne s úsměvem.

Můžete si vybrat také z pestré škály příchutí. Pokud máte rádi krájený chleba, můžete si nyní vybrat pšeničný, celozrnný, nebo dokonce bez kůrky! Proč si neupéct vlastní chléb? Staňte se mistrem pekařem a vyzkoušejte si různé recepty. Večer si upečte chleba a ráno zakrojte čerstvý bochník. Experimentujte – s ingrediencemi, hmotností, vypečením kůrky. Vše záleží jen na vás!

Není nic lepšího než si o víkendu vychutnat čerstvou bagetku nebo teplý chléb. Vydejte se alespoň jednou týdně do vaší oblíbené pekárny pro čerstvý chleba přímo z pece. TBudete tak moci vyzkoušet nové varianty a užít si chvilku absolutní radosti.

Další informace o chlebu najdete v naší informativní grafice. Taky se vám už sbíhají sliny?

Čerstvý ranní chléb si nejlépe vychutnáte s horkým nápojem – například z kávovaru nebo konvice.

Discover everything about the crunchy life !