Novinky

barbeuc_200x200-110x110

Všechno na gril!

Milujete jídlo, vyznáváte zdravý životní styl nebo neustále sledujete svou váhu? Pro všechny z vás je zde grilování!  FAť už se chystáte na romantickou večeří nebo rodinný oběd, vězte, že grilovaná jídla si uchovávají všechnu chuť i výživové hodnoty. Grilování je navíc neuvěřitelně univerzální – grilovat můžete maso, ryby nebo zeleninu!

Skvělé pro party i vaši postavu!

Pozvěte celou rodinu ke grilu – na ryby, mořské plody, maso a zeleninu bez kapky přidaného tuku! Netřeba zdůrazňovat, že pokud úzkostlivě sledujete svou postavu nebo zdravotní stav, dáte přednost tenkým plátkům masa před tučnými alternativami, jako jsou například klobásy. Zapojte představivost a obsaďte zeleninu do hlavní role – tác plný zeleninového kebabu udělá dojem na velké i malé hosty! Při grilování zůstávají zachovány všechny vitamíny a ve vodě rozpustné minerály. A to dokonce i ty náchylné na vysoké teploty, jako jsou A, C, B1, B5 a B9.

Friends having meal
Už nemusíte čekat na léto, abyste si užili pořádné grilování! Domácí gril můžete používat po celý rok. Je skvělý při pořádání party a rodinných sešlostí. Všichni se sejdou kolem grilu a ogrilují si své oblíbené maso či zeleninu. Nezapomeňte přidat k dobru také pár domácích omáček – třeba vaši tradiční domácí majonézu (odkaz na článek s majonézou) zaručeně udělá dojem!