Inovace Tefal, Zdravé

1

ActiFry: revoluce ve vašem vaření!

Zdravá a vyvážená strava snadno a rychle: změňte své návyky ve vaření!

Kdy jindy si předsevzít zdravější stravování než na Nový rok? Bohužel však ne vždy máme dostatek času nebo inspirace, abychom svá předsevzetí uskutečnili. Proč nepřivítat tento rok novým stylem vaření dva v jednom – s pomocí fritézy ActiFry 2 v 1?

I zdravé jídlo může být chutné – s ActiFry 2 v 1

Přidejte se k více než 6 miliónům uživatelů na celém světě! Pokud jste přesvědčeni, že zdravé jídlo nemůže být chutné, budete po první zkušenosti s fritézou ActiFry 2 v 1 překvapeni. Vysvětlení je nasnadě: ActiFry 2 v 1 nejenže připraví vaše hlavní jídlo i přílohu najednou, ale navíc to dokáže zdravě! K přípravě celého menu vám stačí jediná lžíce speciálního oleje ActiFry.

Nezáleží na tom, zda máte raději sladké či kyselejší pokrmy, o delikátní nápady nebude nouze. Dopřejte si hranolky nebo krokety bez výčitek nebo vyzkoušejte naše nové zdravé recepty ze všech koutů světa, kterými si brzy získáte celou rodinu. Buďte kreativní s olivovým či arašídovým olejem, nebo dokonce olejem z hroznových semínek. Poznávejte nové chutě! Ryby, maso i zelenina budou najednou v kurzu a navíc dokážete zdravě připravit i vaše oblíbené sladké tečky!

ALL RIGHTS GIVEN